Wagi pomostowe

Wykonujemy solidne, elektroniczne wagi pomostowe TAM przystosowane do dokładnego pomiaru masy ważonych towarów. Przeznaczone są do zastosowania w zakładach mięsnych, zakładam przetwórstwa mięsnego, zakładach mleczarskich lub na zapleczach sklepów, hurtowniach spożywczych i magazynach - w zależności od wersji.

Wykonujemy wagi pomostowe o nośności maksymalnej od 15 kg do nawet 300 kg, z pomostem w rozmiarach standardowych lub na indywidualne zamówienie.

Każda z naszych wag pomostowych wyposażona jest w elektroniczną głowicę odczytową typu ME-01. Na zamówienie montujemy w nich również złącze RS232C do podłączenia drukarki termicznej lub komputera. Przy odpowiedniej konfiguracji naszych wag pomostowych istnieje możliwość podłączenia drukarki etykiet np. typu Zebra (przemysłowej lub biurowej).

Wagi pomostowe produkujemy na najwyższej jakości czujnikach tensometrycznych - w zależności od nośności maksymalnej stosujemy jeden lub cztery czujniki dla zapewnienia największej dokładności pomiaru.

Wykonujemy wagi pomostowe:

  • ze stali nierdzewnej, odpornej na działanie wody, kwasów i soli
  • ze stali czarnej, cynkowanej ogniowo
  • ze stali czarnej, lakierowanej

Każda z opcji posiada szalkę ważącą wykonaną ze stali nierdzewnej odpowiedniej grubości. Nasze wagi są niezawodne i bezawaryjne. Wykonujemy wagi pomostowe z legalizacją WE lub bez - na zamówienie klienta. Dajemy Państwu 24-miesięczną gwarancję na zakupione wagi pomostowe.

Nierdzewne

Nierdzewne

Ocynkowane

Ocynkowane

Współpracujemy między innymi z firmami:

KERN
Ohaus
Torell
Axis
POSNET
Insoft
NOVITUS
pos24.pl
Elzab
IBM
sartorius
TIME: 0.0474 s