Wagi przemysłowe

Produkujemy wagi przemysłowe o szerokim spectrum zastosowań. To precyzyjne urządzenia pomiarowe dla zakładów przetwórstwa mięsnego, firm działających w branży chemicznej, spożywczej itp. Wykonujemy je z najlepszej jakości, charakteryzującej się wysoką odpornością na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, w tym wilgoci, rdzy, kwasów i wysokiej temperatury.

Platformy mają różne rozmiary, dlatego każdy klient może dobrać je do własnych potrzeb, uwzględniając dostępną ilość miejsca i zagospodarowanie przestrzenne pomieszczenia. W przypadku zainteresowania mniej popularnymi wymiarami także jesteśmy w stanie pomóc – zrealizujemy zamówienie na wzór przesłanego przez Ciebie projektu. Skontaktuj się z nami, a omówimy szczegóły.

Jeden produkt, mnóstwo korzyści!

Zastanawiasz się, z jakich powodów powinieneś wybrać właśnie nasze produkty? Już wyjaśniamy! Z pomocą naszych urządzeń szybko i wygodnie wykonasz dokładne pomiary. Ich konstrukcje są solidne i wytrzymałe, a nośność duża, więc nie musisz się obawiać, że spore obciążenia je uszkodzą. Wystarczy przestrzegać dopuszczalnych norm dotyczących załadunku, a nic się nie stanie.

Poza tym są łatwe w obsłudze, proste w montażu, wygodne w użytkowaniu. Do ich zalet trzeba zaliczyć jeszcze: higieniczność, bezpieczeństwo, antypoślizgowy pomost. Ich zakup to inwestycja na długie lata, która wspomoże funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa i usprawni świadczenie usług. Stanowią profesjonalne wyposażenie, dzięki któremu usprawnisz proces ważenia, a to z kolei skróci czas produkcji.

Wagi pomostowe

Wagi pomostowe

Wagi platformowe

Wagi platformowe

Wagi kolejkowe

Wagi kolejkowe

Wagi najazdowe

Wagi najazdowe

Wagi inwentarzowe

Wagi inwentarzowe

Wagi paletowe i płozowe

Wagi paletowe i płozowe

Współpracujemy między innymi z firmami:

KERN
Ohaus
Torell
Axis
POSNET
Insoft
NOVITUS
pos24.pl
Elzab
IBM
sartorius
TIME: 0.0712 s