Im wcześniej tym lepiej

Większość salonów fryzjerskich, kosmetycznych i kosmetologicznych, warsztatów napraw samochodów, kancelarii radców prawnych czy gabinetów lekarskich już od 1 marca 2015 roku będzie musiała rozpocząć ewidencjonowanie wykonanych usług za pomocą kasy fiskalnej. I pomimo tego, że termin zainstalowania kasy fiskalnej jest jeszcze odległy warto wcześniej rozpocząć poszukiwania odpowiedniego dla siebie urządzenia fiskalnego. 

Przede wszystkim da nam to pewność, że dopełnimy wszystkich niezbędnych formalności, a tym samym zachowamy prawo do skorzystania z ulgi na zakup urządzenia fiskalnego w wysokości 700 zł. Ponadto, wcześniejsza decyzja o zakupie urządzenia fiskalnego to większe możliwości wyboru. W 2013 roku urządzeń fiskalnych zabrakło. Zwłaszcza tych najprostszych i najtańszych, które najlepiej sprawdzają się w małych placówkach handlowo-usługowych. W tym roku może być podobnie.

Wcześniejszy zakup kasy fiskalnej pozwoli na dłuższe korzystanie z urządzenia fiskalnego w trybie szkoleniowym. Kasa nie zapisuje wówczas obrotu w pamięci fiskalnej. Dłuższy okres szkoleniowy to mniej pomyłek i sprawniejsza obsługa urządzenia w przyszłości.

Współpracujemy między innymi z firmami:

KERN
Ohaus
Torell
Axis
POSNET
Insoft
NOVITUS
pos24.pl
Elzab
IBM
sartorius
TIME: 0.0646 s